Ora 20.00, Senec: Slovacia – Olanda
Arbitri – Antony Gautier – Michael Annonier,
Philippe Jeanne – Said Ennjimi (Franța); observator – Leif Sundell (Suedia)
Ora 21.45, Burgos: Spania – Danemarca
Robert Madden – William Conquer, Martin Cryans
(foto) – Alan Muir (Scoția); Guy Goethals (Belgia)
Preliminariile Campionatului European Juniori
sub 19 ani
Ora 12.15, Szamotuly (Polonia): San Marino –
Olanda
Nikolai Iordanov – Nikolai Angelov (Bulgaria),
Jakub Winkler – Adam Lyczmanski (Polonia)
Ora 15.00, Wronki (Polonia): Polonia – Malta
Marius Avram – Valentin Avram (România),
Damianos Efthimiadis – Ilias Spathas (Grecia)
Ora 16.00, Sarajevo: Slovacia – Kazahstan
Alain Bieri - Alain Heiniger (Elveția), Haris Bakovic - Irfan Peljto (Bosnia)
Ora 16.00, Sarajevo: Norvegia – Bosnia
Martin Strombergsson - Daniel Gustavsson (Suedia), Yves De Neve - Sebastien Delferiere (Belgia)
Ora 18.00, Anadia (Portugalia): Franța – Israel
Pavle Radovanovic - Danijel Devic (Muntenegru), Pedro Garcia - Marco Bruno Santos Ferreira (Portugalia)
Ora 20.00, Luso (Portugalia): Portugalia –
Letonia
Steven McLean - Alastair Mather (Scoția), Sreten Udovicic - Emir Aleckovic (Bosnia)
Ora 20.00, Bascharage (Luxemburg): Germania –
Macedonia
Mattias Gestranius - Jukka Honkanen (Finlanda), Steven Curf - Jean Heinen (Luxemburg)
Ora 20.00, Hesperange (Luxemburg): Irlanda –
Luxemburg
Halis Ozkahya - Orkun Aktaș (Turcia), Sanzhar Iskakov - Artiom Kuchin (Kazahstan)
Ora 21.30, Falkirk (Scoția): Scoția – România
Vlado Glodjovic – Milan Minic (Serbia), Stefan
Kuehr – Oliver Drachta (Austria)
Ora 21.30, Hamilton (Scoția): Armenia – Elveția
Jan Valasek – Tomas Vorel (Slovacia), Gavin Harris
– Donald Robertson (Scoția)
Cupa Regiunilor
Ora 15.00, Nove Zhytya (Ucraina) – Ardennes
(Belgia)
Bosko Jovanetic – Uros Stojkovic (Serbia),
Dimitris Tatsis – Antonis Giachos (Grecia)
Ora 15.00, Seleccion Catalana – Ljubljana
Chris Reisch – Paulo Vivas (Luxemburg), Ievhen
Khalamendik – Serghi Dankovski (Ucraina)
Champions League, feminin
Ora 16.00, Praga: Sparta Praga – Sarajevo (în
tur, 3-0)
Pernilla Larsson - Asa Olsson, Susanne Borg (Suedia) - Gabriela Hanakova (Cehia)
Futsal Cup
Ora 14.45, Tbilisi: Benfica Lisabona – Gyor
Gerald Bauernfeind (Austria), Lukas Pesko (Slovacia), Demetris Constantinou (Cipru)
Ora 17.15, Tbilisi: Iberia Star – Luparense
Ora 17.15, Tbilisi: Iberia Star – Luparense
Roberto Marin (Spania), Demetris Constantinou (Cipru), Lukas Pesko (Slovacia)
Ora 19.00, Lasko (Slovenia): Araz – Barcelona
Ora 19.00, Lasko (Slovenia): Araz – Barcelona
Oleg Ivanov (Ucraina), Borislav Kolev (Bulgaria), Epaminondas Stamoulis (Grecia)
Ora 19.00, Kragujevac (Serbia): Ekonomac – Slov-Matic
Ora 19.00, Kragujevac (Serbia): Ekonomac – Slov-Matic
Toni Lehtinen (Finlanda), Nuno Bogalho (Portugalia), Bogdan Sorescu (România)
Ora 19.30, Murcia (Spania): Energy – MFK Dinamo
Ora 19.30, Murcia (Spania): Energy – MFK Dinamo
Vitali Rakutski (Belarus), Alessandro Malfer (Italia), Pascal Lemal (Belgia)
Ora 21.30, Lasko (Slovenia): Litija – MNK Split
Ora 21.30, Lasko (Slovenia): Litija – MNK Split
Josip Barton (Macedonia), Epaminondas Stamoulis (Grecia), Borislav Kolev (Bulgaria)
Ora 21.30, Kragujevac (Serbia): Chrudim – Kairat
Dejan Nikolic (Slovenia), Bogdan Sorescu (România), Nuno Bogalho (Portugalia) Ora 21.30, Kragujevac (Serbia): Chrudim – Kairat
Ora 22.00, Murcia (Spania): Murcia - Nikars
Andrej Topic (Croația), Pascal Lemal (Belgia), Alessandro Malfer (Italia)
bear grylls messer
RăspundețiȘtergeremy webpage > bear grylls messer