sâmbătă, 29 noiembrie 2014

Liga a 2-a. Fortuna Poiana Câmpina - FC Olt 0-0. Imagini cu brigada lui Cătălin Pană

Partida Fortuna Poiana Câmpina - FC Olt a fost arbitrată de Cătălin Pană - Cosmin Vatamanu. Mihăiţă Necula (Bucureşti) - Bogdan Anghelinei (Galaţi). Observatori au fost Dan Jiga (Bistriţa) - pentru arbitraj, Vasile Blagoe (Tr. Severin) - pentru joc.
Nu au fost probleme de arbitraj, chiar dacă oaspeţii au avut un gol al lui Fâşie anulat pentru ofsaid în minutul 7, iar gazdele au cerut o lovitură de pedeapsă la o intervenţie asupra lui Vali Munteanu în repriza secundă. În schimb, dacă până în minutul 85 fusese extrem de discret (şi foarte bine făcuse!), arbitrul Cătălin Pană a reuşit în ultimele 9 minute ale partidei (5 regulamentare plus cele 4 adiţionale) să acorde 6 cartonaşe galbene, în condiţiile în care nu s-a întâmplat, totuşi, nimic extraordinar.
Mai multe imagini, în foarte scurt timp pe contul de Facebook SportCâmpina.