14. CS Cornu II 4
15. NG Brătăşanca 3
16. Unirea Brăteşti 2

5 comentarii:

1. Victorie mincinoasă a Sportului!11m clar ptr Muntenii la 0-1!Negreanu trebuie eliminat din min.25,lovitura cu cotul in figura intentionat chiar in fata tusierului.Centralul da fault la faza respectiva fara a acorda cel putin cartonaș galben.Fault de portocaliu la Duricu in min.70.toate deciziile la limita luate in favoarea Sportului

RăspundețiȘtergere
  2. mincinoasa...e atitudinea ta...intreaba antrenorul tau...jucatorul tau face hent in afara careului, intentionat, eliminare clara...iei cartonas rosu in minutele de prelungire, faci schimbare politist cu politist, pai ultimul tau varf.... macar taci, sincer...vezi ce scrii!!... spui ca trebuia 11 metri la Negreanu...prietene esti un minus in acest sport, tu stii doar sa ocupi posturi in spitale pe urs...oricum nu te las..o sa vada si Vali si toti jucatorii tai unde sunt banii publici...uiti ca ai vrut sa vb cu arbitrul , cum faci la fiecare meci, iei banii din casa de la copil ca sa nu pierzi nici un meci..alergi arbitrul pe margine, vrei sa vb mai mult...uiti ca la golul vosru te tavaleai pe jos precum ... o ..zda...nu sti sa pierzi, pt ca ai fost invatat sa castigi ca la partid...stai linistit..mergi mai departe pe drumul tau, ai jucatori care si_au dorit, care au caracter si muncesc pe teren pt ca tu sa te tavalesti ca o ...zda...la goluri...nici nu sti sa vb , ai gura plina de baluta si lipsesti din peisaj... stiu e complicat pt tine sa intelegi...in fine...Felicit jucatorii de la Muntenii, oameni cu caracter,un joc bun, placut si barbatesc, doar ca tu nu ai cum sa intelegi ..."barbatesc"...mai bine intreaba in spital...unde ai angajat urs...hai ca ma faci sa spun ceva de care o sa imi para rau....oricum anul asta nu ai mai avut VPTV cu tine ca de nu mai are partidul bani, ca sa iti aduci aminte..." a fost greu, a fost si usor...am avut si noroc si ghinion..."

3. Băi omule,vorbești numai aberații! În primul rând nu am spus 11 metri la Negreanu.verifica și vezi că am spus că lovește intenționat.Repet faza se petrece în minutul 25.Si dacă ești un om corect,spune tu daca a fost faza respectiva de roșu.erai la 15metri de faza. În al doilea rând în minutul 70 am fost indulgent când am spus cartonaș portocaliu,normal e cartonaș roșu pentru că e atac brutal cu talpa fără a atinge mingea.Vrei dovada?Vorbește cu Duricu și poate îi vezi și tibia.Dar tu nu ai jucat fotbal și e mai greu sa simți febra jocului.Te iei de faza de prin minutul 75,când portarul nostru pune mâna pe minge in afara careului perpendicular pe poarta.Ok,poate că e de cartonaș roșu,dar în preajma portarului mai sunt 2 fundași și un atacant.Nu mă pronunț pentru că aș fi subiectiv.In al treilea rând avem 11metri clar la 1_0 pentru noi.Ca am schimbat polițist cu polițist nu e problema ta.Sau încerci sa_mi spui că atacai in valuri și noi trăgeam de timp?Nu ai niciun motiv să spui că am incercat ceva la arbitru atât timp cât deciziile la limita au fost pentru voi.Si încă ceva:dacă arbitru da rosu la portar,trebuie să dea și la Negreanu in prima repriză.Si nu te vedeam prea bine in 10 oameni timp de 65 minute.Parerea mea a fost că arbitrul nu a vrut sa rupă echilibru meciului.Dar una peste alta nu ai niciun motiv să te vaiți de arbitraj. Referitor la restul aiurelilor pe care le debitezi, te știm prea bine draga Boby că ai fost și ești în continuare un frustrat.Atat și nimic mai mult