sâmbătă, 16 martie 2013

Liga a 3-a. Unirea Câmpina - FCM Târgovişte 0-0. Florin Stăncioiu i-a "certat" pe arbitri la pauză

După ce în primul sfert de oră al jocului Unirea Câmpina - FCM Târgovişte, arbitrul Barbu a anulat un gol câmpinenilor, la o semnalizare a asistentului Ilieş, pentru un ofsaid, în minutul 38, Camara a înscris din marginea suprafeţei de poartă, dar arbitrul fluierase fault în atac. Extrem de nemulţumit de anularea celor două goluri, antrenorul câmpinenilor, Florin Stăncioiu, a plecat de pe banca tehnică
şi a văzut finalul primei reprize din gura tunelului care duce la vestiare. Aici i-a aşteptat pe arbitri, cărora le-a reproşat, împreunul cu "secundul" Costin Plăvache, anularea celor două goluri.