sâmbătă, 23 septembrie 2017

Juniori A. CS Câmpina - Petrolistul Boldeşti 5-0, întrerupt în minutul 23

Partida din această dimineaţă din cadrul campionatului judeţean juniori A dintre CS Câmpina şi Petrolistul Boldeşti nu a durat decât 23 de minute! Din păcate, o aşa desconsiderare a competiţiei nu s-a mai văzut de mult... Oaspeţii au venit cu numărul limită de jucători, iar când antrenorul lor a văzut că scorul ia proporţii şi-a îndemnat jucătorii să se dea loviţi şi să iasă accidentaţi, astfel încât arbitrul să fie nevoit să întrerupă definitiv partida când boldeştenii au răma cu numai 7 jucători pe teren.
Astfel, partida s-a încheiat după numai 23 de minute, cu scorul de 5-0.