sâmbătă, 23 februarie 2013

Amical: Gloria Buzău - CSM Câmpina 2-2

În această dimineaţă, în Crângul Buzăului, CSM Câmpina a disputat ultimul meci de verificare înaintea reluării campionatului judeţean. Formaţia antrenată de Bogdan Onuţ a întâlnit mult mai titrata echipă Gloria Buzău. Gazdele au condus cu scorul de 2-0 încă din minutul 18, prin golurile marcate de M. Gheorghe (6) și Bobe (18), dar după pauză, în numai câteva minute, câmpinenii au restabilit egalitatea, pe care aveau să-o menţină până la final, prin golurile marcate de Bărăgan (foto) (46-11m) şi Burloiu (50).
Iată şi formaţia aliniată de antrenorul Bogdan Onuţ: Panaite - Olteanu, Neagu, V. Sandu, Nincă - Bunea, Bărăgan, Burloiu, D. Nae - Ilioiu, Vişan. Au mai jucat: Manea - Fl. Gheorghe, Puchea, Bojoacă, Simion, C. Nicolae, Nistor, Bridinel.