marți, 2 octombrie 2012

Amical: Unirea Câmpina - CSM Câmpina 3-1. Câteva imagini cu golurile...

În amicalul din această după-amiază s-au înscris 4 goluri. CSM-ul a deschis scorul în minutul 34 prin Bridinel, care a executat impecabil o lovitură liberă de la aproximativ 20 metri. După pauză, în minutul 50, Unirea a restabilit egalitatea prin Băcioiu, care a șutat plasat din interiorul suprafeței de poartă, după o fază realizată de Mendy.
În minutul 69, John a prins un șut de senzație, de la peste 30 metri, cu care a surprins pe toată lumea. Scorul final, 3-1 pentru Unirea, a fost marcat de Ruptureanu, în minutul 74, tot dintr-o fază creată de Mendy.
Minutul 34: Lungu faultează la 20 metri de poarta lui Ghețu
În jurul mingii se adună mai mulți jucători, cei de la Unirea încearcă să blocheze o eventuală execuție rapidă...
1-0, Bridinel execută perfect și deschide scorul
Jucătorii CSM-ului se bucură, îmbrățișându-l pe marcatorul golului
Minutul 50: Băcioiu restabilește egalitatea cu un șut la colțul lung din interiorul suprafeței de pedeapsă
Minutul 69: John se bucură după marcarea golului