1. Felicitari brebeneii pentru victorie...cat mai multe puncte in continuare :)

RăspundețiȘtergere
  2. bv brebeneii ...i-ati batut pe "pelicani "

3. Ma da voi brebenii astia chiar ati scos capul in lume...stiti sa scrieti...e un mare pas

4. blat ordinar la blejoi.0-0 la pauza dupa ce paulestiul a ratat de 3 ori????????????????? singur cu portarul,dar ala cu 22 a dat lob la 5 m de poarta si dupa ce in min.5 cel mai bun om al lor Pripu s-a cerut afara accidentat si a plecat de la teren.La pauza a venit popa la stadion si a intrat la arbitri,dar si la oaspeti unde s-a pupat cu toata conducerea oaspetilor,iar la 0-0 (in min.55 ) primarul de la Paulesti (apropo nr.2 de la Blejoi este ginerele primarului de la Paulesti ) si unul din conducatorii de la Paulesti au stat la tribuna oficiala cu Diaconu observatoru,Cristi Nica si toata conducerea Blejoiuluisi la sfarsitul jocului toata lumea radea si se pupa,ca si cum s-a terminat cum trebuia.Sincer nu ma astepatm la cei de la Paulesti sa se preteze la asa ceva,mai ales ca ei sant recunoscuti ca nu sta capra la nimeni.Arbitrajul,ca si jocul,circ ieftin de doi lei cu domnu Marean observator asa ca pica cine trebuie.......................

Răspunsuri
    1. Blat la 5-0? Sa fim seriosi! Uiti sa spui ca Blejoiul a ratat in prima repriza mai multe ocazii de gol, chiar si un penalty.
      Daca a venit preotul la stadion, vrei sa ne spui ca el a facut blatul? Ca sa glumesc, as putea spune ca a dat dezlegare la goluri, ca prea ratasem mult in prima repriza.
      Apropo, toti oaspetii nostri sunt invitati la tribuna oficiala. Acolo au stat si cei de la Draganesti, Valeni, Boldesti sau Plopeni care ne-au luat puncte acasa. Si ne-am purtat civilizat, chiar daca am pierdut. E o chestiune ce tine de educatie.
      Paul Mainea - CS Blejoi
      P.S. Daca ai ceva de spus si vrei sa fi credibil, iesi de sub acoperirea anonimatului. Semneaza-te! E tot o chestiune de educatie.

Ștergere
    2. Nu imi vine sa cred ceea ce vad ca isi permit unii sa comenteze la adresa echipei noastre, CS Paulesti, la adapostul anonimatului! Noi ne-am aparat corect sansele, asa cum o facem de fiecare data... Nu vreau sa raspund nimanui, dar ma doare sa vad ca unii arunca in munca noasra cu noroi! Am ratat incredibil de mult, am fost dezavantajati de terenul greu, iar scorul a luat proportii doar pe final... In rest, Paste fericit tuturor! Si celor care ne injura! Daniel Iancu - CS Paulesti

Ștergere
  5. FELICITARI PTR ROBERT SAVULESCU DE CAND SA INTORS LA BREBU TREABA MERGE OK

6. BURCHI ESTI DEPASIT MAI BINE TE LASI AI PRETENTI DE LOCURILE 1-3 CU ASA ECHIPA RUSINE V-A BATUT SAVULESCU BRAVO LUI

7. Acest comentariu a fost eliminat de administratorul blogului.

8. Fortza Tricolorul!! Felicitari baietilor si lui Marius Visan care face o treaba extraordinara la Breaza.Paste fericit tuturor!!!!bbto