vineri, 23 mai 2014

Fortuna a învins Chindia cu 2-0

Într-o adevărată finală a Seriei a VI-a a Ligii a 3-a, Fortuna Poiana Câmpina a învins în această după-amiază pe Chindia Târgovişte, cu scorul de 2-0, prin "dubla" lui
Bogdan Chipirliu, din minutele 54 şi 90+1, a doua din lovitură de pedeapsă. În foarte scurt timp, voi reveni cu ample materiale şi multe imagini de la acest meci.

5 comentarii:

1. Felicitari echipei din Campina!

RăspundețiȘtergere
  2. FORTUNA A CASTIGAT MERITAT PARTIDA CU TOATE CA A AVUT 3 MAINI MOARTE:NR.19,NR11SI NR18.IN SCHIMB TOATA APARAREA A JUCAT F.BINE FIIND AJUTATA EXCELENT DE OMNIPREZENTUL MINCIUNA.FELICITARI PENTRU VICTORIE SI ATENTIE MARE LA URMATOARELE 2 JOCURI.

Răspunsuri
    1. Vazand acum si declaratiile antrenorului CHINDIEI este f.clar pentru toti ca TARGOVISTEA va "LUCRA" INTENS in urmatoarele 10 zile........M-as bucura mult sa nu promoveze CHINDIA pentru "MAGARIILE " facute de DUMITRESCU IN ULTIMII 20-25 de ani....Daca ar citi aceste randuri stie el bine la ce ma refer....

Ștergere
  3. Asa este....Ceilalti au tras si pentru ei, dorinta de a castiga fiind foarte mare. Daca nu se incurca in urmatoarele doua meciuri, e ca si promovata..Acum presiune e si pe Chindia...

4. o prima repriza care a apartinut in totalitate chindiei,a doua repriza sa jucat pina la schimbarea lui cerchez,nejustificata.din acel moment diferenta a facuto echipa care are puterea sa evolueze in liga 2 [silviu dumitrescu ai ramas in anonimat,cunoscatorii stiu de ce]felicitari fortuna