vineri, 23 mai 2014

Liga a 3-a. Fortuna Poiana Câmpina - Chindia Târgovişte 2-0. Imagini cu oficialii partidei

Derby-ul Fortuna - Chindia a fost arbitrat de Alexandru Tudor. Consideraţii despre maniera sa voi face într-un material separat, deocamdată doar imagini cu oficialii partidei: arbitrul Alexandru Tudor, asistenţii Valentin Avram, Florin Ungureanu, toţi din Bucureşti, şi observatorul pentru arbitri Aurelian Simion, din Piteşti.

Un comentariu:

1. Cam prea plin de el arbitrul TUDOR si nitel cam NESIMTIT.A trecut cu vederea in primele 60 de minute cateva faulturi ale oaspetilor , fiind in schimb f.atent la TOATE GRESELILE GAZDELOR.Este adevarat ca nu a comis greseli mari, dar trebuia sa judece in mod egal,pe toata durata meciului,pentru ambele echipe.OARE IN CE REGULAMENT ESTE SCRIS CA ARBITRUL ARE VOIE SA TINA UN JUCATOR ACCIDENTAT IN AFARA TERENULUI DE JOC APROXIMATIV 5 MINUTE CA IN CAZURILE MUNTEANU SI CHIPIRLIU? Cat despre AVRAM-asistent2 se vede ca este "BAIATUL LUI TATA",IN PRIMA REPRIZA PE FONDUL UNUI PLASAMENT PROST A LASAT DE 2 ORI ATACANTII CHINDIEI IN POZITII AFARA DIN JOC DE CEL PUTIN 1M.